Play Music abonelikleri krediye dönüşüyor

0

Play Music abonelikleri

Google Play Music abonelikleri hakkında soru işaretlerine gideren bir açıklama yaptı. Play Music aboneliği bulunan kullanıcılar mağdur edilmeyecek.

Play Music abonelikleri için düzenleme

Google daha önce yaptığı açıklamayla Play Music servisi için artık yolun sonuna gelindiğini duyurmuştu. Avustralya ve Yeni Zelanda’da Eylül, tüm dünyada ise Ekim itibariyle Play Music hizmetinin sonlandırılacak olması birçok soru işaretini beraberinde getirmişti.

Google tarafından yapılan açıklamayla, Play Music aboneliği bulunan kullanıcıların mağdur edilmeyeceği duyurulmuş oldu. Google kullanıcıların Play Music için devam eden aboneliklerini, Play Store kredisine çevireceğini açıkladı.

Böylelikle Play Music aboneliği eş değerinde, kullanıcılara Play Sotre kredisi verilmiş olacak. Reddit’te yapılan bir paylaşımda ise 6 aylık Play Music aboneliği bulunan bir kişinin aylık 5 dolar döneme yaptığı, ancak bunun karşılığında 150 dolarlık Play Store kredisi alacağını duyurdu. Ayrıca kullanıcılara müzik listelerini YouTube Music’e taşıma imkanı da sağlanıyor.

Borsada da oldukça hareketli bir dönem geçiren Apple, 1’e 4’lük bir ayrılma yaşayacak. Apple hisselerinin sayısı da böylelikle 4 katına çıkmış olacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>