Polaroid en küçük analog kamerasını duyurdu

0

en küçük analog kamera

Fotoğrafçılar arasında sevilen markalardan Polaroid en küçük analog kamerasını geliştirdiğini duyurdu. Kameranın satış fiyatı da açıklandı.

Polaroid en küçük analog kamerası ile sahnede

Polaroid şimdiye kadarki en küçük analog anlık kamerasını ortaya çıkardı. Polaroid Go isimli kamera 4,1 inç uzunluğunda, 3,3 inç genişliğinde ve 2,4 inç uzunluğunda.

Polaroid Go, selfie aynası, dinamik flaş, çift pozlama ve otomatik zamanlayıcı gibi özelliklere sahip. Analog bir kamera olsa da Polaroid Go’da kaç fotoğraf çekebileceğini görülebiliyor. 750mAh bataryaya sahip olan Polaroid Go, tam dolu batarya ile 15 pakete kadar fotoğraf çekebiliyor.

Polaroid Go’da bir fotoğrafın işlenmesi ise yaklaşık olarak 10 ila 15 dakika sürüyor.

İlk etapta Polaroid Go sadece beyaz renk ile satışa sunulacak. Şu anda ön siparişte olan ürüne 27 Nisan’da standart olarak satışta olacak. Polaroid Go için 100 dolarlık satış fiyatı belirlenmiş olup, renkli film paketi 20 dolara alınabiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>