Preston Pysh Ripple tahmininde bulundu

0

Preston Pysh Ripple

Ünlü yatırım danışmanı Preston Pysh Ripple için tahminleriin paylaştı. Koronavirüs dönemi, kripto para piyasasında da belirsizlik yaratıyor.

Preston Pysh Ripple için tahminlerini açıkladı

Preston Pysh, finans dünyasının önemli analistleri arasında yer alıyor. Pysh ayrıca ‘Buffett’s Books’ poadcast’in kurucusu konumunda. Pysh, Ripple (XRP) hakkındaki yeni tahminlerini paylaştı.

Pysh yaptığı açıklamada XRP’nin merkezileştirilmesine, yani büyük ölçüde kontrol edildiğine dikkat çekti. Ayrıca Psyh, XRP’nin ATH’sinden (tüm zamanların en yüksek değeri) yüzde 95 oranında düşük fiyatlarla işlem görüyor.

Dördüncü çeyrekte Ripple, XRP satışlarını önemli ölçüde düşürdü. Ancak buna rağmen altcoin’in fiyat hareketi hala durgunluk gösteriyor.

Özellikle koronavirüs salgını kripto para piyasasında ciddi durgunluğa neden oldu. Bazı analistler bu dönemin kripto paralar için ciddi bir çöküş anlamına geleceğini söylüyor. Ancak kripto paraların bu dönemi avantaja çevirebileceği ve kripto paralar için ekonomide yaşanan dalgalanmaların, bağımsız kripto paralar için bir avantaj olabileceği de düşünülüyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>