Profesyoneller ve akademisyenlere yönelik e-kitap platformu

0

Türkiye’de yayın sektörü büyüyor. Sayısı her yıl daha da artan akademik yayınlar, yayın sektörünün önemli bir bölümünü oluşturuyor. E-kitaplar, gelişmiş dağıtım ağı ve ileri teknolojiler sayesinde Türkiye’de akademisyenlere çok çeşitli alanlarda kitaplar sunuyor.

Thomson Reuters Genel Müdürü Nadim Najjar, “Profesyonellerin ve akademisyenlerin kütüphane içeriğine erişim deneyimini geliştirmenin heyecanını yaşıyoruz. Sunduğumuz çözüm, Türkiye’deki yeni trendlere cevap veriyor; bu durum özellikle yayınevlerinin hem yeni ve son teknoloji programları sunmasından hem de akademisyenlere yeni e-çözüm teknolojileri uygulamasından kaynaklanıyor,” diye belirttikten sonra sözlerine şöyle devam etti;

“Üniversite yöneticileri, stratejik politikalarına ulaşmalarını sağlayacak, araştırma performanslarını geliştirecek ve maliyetleri azaltacak gelişmelere odaklanıyorlar. E-kitaplar tüm bu stratejik öncelikleri ele alarak akademik kurumların bugünün dijital dünyasında rekabet üstünlüklerini sürdürmelerine olanak tanıyor.”

Son kullanıcılar artık, kitaplık içindeki ProView başlıklarına daha hızlı ve rahat erişebilecek. Ayrıca kütüphane yöneticileri, akademik başlık koleksiyonlarını daha hızlı ve düşük maliyetle yönetebilecekleri otomatik çözümler elde edecekler. Bunların yanı sıra, kütüphane yöneticileri kütüphanelerindeki binlerce kitabı hızlı ve kolay bir şekilde senkronize edebilecek ve son ProView başlık bilgisini otomatik olarak indirebilecek.

Thomson Reuters ProView, Thomson Reuters’ın özel içeriklerinin ve üretkenlik araçlarının her zaman, her yerden teslimatını ve kullanımını sağlayan, profesyonel seviyede bir platform.

ProView hakkında daha fazla bilgiye veya ProView’ın sayısız referans ve profesyonel gelişim kitaplarına https://info.proview.thomsonreuters.com/en.html bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>