Profesyonellere özel monitör

1

Dünyaca ünlü görüntüleme teknolojisi ve monitör üreticisi ViewSonic, yüksek çözünürlük kalitesini ergonomik tasarım farkıyla sunan 24 inç’lik VG2438Sm masaüstü monitörünü şirketlerin ve profesyonel kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Tasarım ve mühendislik uygulamaları için ideal
VG2438Sm genişletilmiş 16:10 görüntü oranı ve 1920×1200 çözünürlük ile geniş çalışma alanı sayesinde daha etkili bir görüş alanı sunuyor. Böylece tek bir ekranda birden fazla döküman, web sayfası, tasarım dosyası gibi farklı içerikler açabilirsiniz.

1920×1200 çözünürlüğü ile ViewSonic VG2438Sm monitor, Full HD monitörlerden daha keskin bir görüntü sunarken, dikey kullanımı da mümkün kılmasıyla üretkenlik gerektiren tasarım ve mühendislik uygulamalarına için ideal çözümler üretiyor.

Sahip olduğu Display Port sayesinde hem sesi hem de görüntüyü tek kablodan aktararak en iyi görüntü ve ses kalitesini bir arada sunan VG2438Sm, aynı zamanda tüm multimedya ve video prodüksiyon cihazlarından profesyonel grafik cihazlarına kadar geniş bir bağlantı imkanı sağlıyor. DVI ve VGA bağlantıları ile farklı cihazlara bağlantı imkanı sunan VG2438Sm, ayrıca dört adet USB3.0 girişi  ile çevre birimlerine de kolaylıkla bağlanabiliyor.

ViewSonic’in geliştirdiği yeni teknolojiler olan Flicker-Free (Titreşimsiz) ve Blue Light Filter sayesinde göz yorulmalarının önüne geçen titreşimsiz aydınlatma tasarımı, uzun süre kullanımlarda gözleri koruyor. ViewMode özelliği ile gelen “Oyun,” “Sinema,” “Web,” “Metin” and “Mono”modları en uygun renk sıcaklığı ve ekran parlaklığını sunarken, aynı zamanda farklı ekran uygulamaları için mükemmel performans sağlıyor.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorumlar

  1. Mavi ışık filtresi yeni bir teknoloji değil. Fiyatlar uygun tutulmazsa profesyoneller amatör lcd panellere bakmaya devam eder. 300-350 fiyat konsa, Apple storelar birkaç saatliğine boşalırdı. Bu kesin.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>