Programatik native reklam, ihtiyaçları karşılıyor

1

Haziran ayının son günlerinde açıklanan iş ortaklığı, Ligatus’un programatik native reklam pazarındaki güçlü ve aktif yaklaşımını belgeleyen bir dönüm noktası oldu. DoubleClick Bid Manager’la birlikte son on iki ayda Ligatus’un ortaklığa başladığı DSP platformlarının kapsamı zenginleşerek en üst düzeye ulaştı.

Bu ortaklık, ulusal ve uluslararası reklamverenlerin günden güne büyüyen programatik native reklam ihtiyaçlarını karşılayacak ve Ligatus’un bu alandaki liderliğini pekiştirecek bir niteliğe sahip.

DoubleClick Bid Manager (DBM), reklamveren markalar için tüm ekranlarda ve formatlarda kullanabilecekleri nitelikli reklam envanterine gerçek zamanlı içgörü analizlerinin eşliğinde ulaşılmasını olanaklı kılmakta.

Double Click’in entegre ve açık platformu sayesinde reklamverenler çeşitli kaynaklardan akan verileri organize ve segmente edebilmekte. Google’ın sahip olduğu hedefleme, teklif verme ve optimizasyon teknolojileri tüm ekran ve formatları içeren dijital reklam kampanyalarının, datalardan elde edilen anlamalı içgörüler eşliğinde ve  gerçek zamanlı yönetilmesini sağlamakta.

İyi site ortaklıkları native reklam için ideal ortam

DBM ve Ligatus arasındaki iş ortaklığının sayesinde daha çok sayıda reklamveren ve ajans Ligatus Native Erişimi’nden faydalanabilecek. Titizlikle seçilen “site ortakları” sahip oldukları kaliteli takipçiler ve yüksek dönüşüm potansiyeli sayesinde Programatik Native Reklam için ideal ortamı sunmakta.

Konuyla ilgili Ligatus CEO’su Klaus Ludemann’ın görüşleri şu şeilde: “DoubleClick Bid Manager’ı Progrmatik Native Platformumuza dahil etmekten dolayı çok mutluyuz. Çalıştığımız bir çok reklamveren marka ve ajans bu büyük adımı beklemekteydi. Bu entegrasyon sayesinde tüm ajanslar DBM üzerinden bizim envanterimize ulaşabiliyor olacaklar ” dedi.

Yorumlar

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>