Projektör sektöründe liderlikle geçen 14. yıl

0

Epson Türkiye Müdürü Sevil Kanat
Epson Türkiye Müdürü Sevil Kanat

Bu sonuç Epson’un görsel görüntüleme sektöründe süre giden başarısının altınız bir kez daha çizen bir kilometre taşı. En yeni Futuresource bulguları, Epson’un 500 lümen ve üzeri projektörlerde en büyük pazar payına sahip olduğunu gösteriyor.

Epson Türkiye Müdürü Sevil Kanat görüntüleme çözümlerinde global liderliklerini korumaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek; “Pazar trendlerine yanıt vererek, çığır açıcı ürünler ve teknolojilerin geliştirilmesine sürekli olarak yatırım yaparak amacımız, bir pazar lideri olarak konumumuzu her yıl güçlendirmeye devam etmek. Global liderliğimizin yanı sıra Türkiye pazarında da hiçbir markanın sunmadığı kadar geniş bir ürün portföyüyle yer alıyoruz. Dolayısıyla her ihtiyaca yönelik çözümümüz mevcut.  Futuresource’un bu yeni verileri bizim için heyecan verici ve projektörlerimizin pazardaki tanınırlığını ve pazar payını büyüttüğünü görmek gurur verici. Epson’un geliştirdiği ‘eşit oranda parlak Renkli ve Beyaz Işık Çıkışı’ dediğimiz CLO teknolojisinin de projektör pazarı liderliğimizde önemli bir etkisi var” dedi.

Epson, sabit, taşınabilir, ultra kısa yansıtma, etkileşimli, profesyonel ve ev sineması ürünlerini içeren geniş bir görsel görüntüleme ürün yelpazesine sahip. Epson projektörlerinin kalbindeki 3LCD teknolojisi, Epson projektörlerinin piyasadaki en net, en canlı ve en gerçekçi görüntüleri sağlamasına yardımcı oluyor.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>