Puhutv ve Discovery işbirliğine gidiyor

0

Puhutv ve Discovery arasında içerik işbirliği anlaşması imzalandı

Türkiye’nin ücretsiz premium video platformu puhutv ve Discovery’nin sahibi olduğu TLC ve DMAX‘in içerikleri puhutv’de yayımlanacak.   TLC ve DMAX’in büyük ilgiyle izlenen sağlık/sıra dışı dönüşüm, emlak, ev dönüşümü, suç ve araştırma ile aile ilişkilerinin konu alındığı gerçeğe dayalı programları önceki ve yeni bölümleriyle birlikte puhutv’de seyirciyle buluşacak. 

Puhutv’nin kataloğuna ilk aşamada 2 bin 500’den fazla bölüm ekleniyor

Her ay milyonlarca kullanıcı tarafından ziyaret edilen ve içerisinde fi, Şahsiyet ve Dip gibi orijinal içeriklerinin yanı sıra, pek çok dizi ve film bulunan puhutv, dünyanın önde gelen tematik içerik üreticisi ve alanında lider olan Discovery’nin hayata dokunan içeriklerini hem puhutv.com hem de uygulamaları üzerinden eş zamanlı olarak kullanıcılarına sunacak.

Bu anlaşmayla birlikte puhutv’nin varolan içerik kataloğuna ilk etapta, farklı kategorilerden, 2 bin 500’den fazla yeni bölüm eklenecek. Yeni içeriklerin duyuruları puhutv.com ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılacak.

 

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>