CEO’su Türk olan Push Doctor, 26 milyon dolar yatırım aldı

1

PushDoctor

İngiltere merkezli olmasına karşın CEO pozisyonunda Eren Özağır‘ın yer aldığı Push Doctor girişimi, 26.1 milyar dolarlık bir seri B yatırımı aldı.

Hastaların doktorlarla video konferans yoluyla görüşmesini ve diğer sağlık kayıtlarını da dijital olarak tutabilmesini sağlayan servis, Accelerated Digital Ventures ve Draper Esprit’in liderliği ile birlikte European VCs Oxford Capital, Partech Ventures, ve Seventure Partners desteğiyle toplamda 26.1 milyon dolarlık yatırım almış oldu.

Dijital sağlık servisi ve uygulaması Push Doctor

Hastaların ilgili doktordan randevu alıp video konferans yaparak görüşebildiği bir sağlık uygulaması olarak başlayan Push Doctor, şu anda kendini bir dijital sağlık servisi ve uygulaması olarak tanımlıyor.

Uygulama ile binlerce doktora ulaşabilmenin yanı sıra hastalar reçete yazdırabiliyor veya reçetenin yenilenmesi noktasında yardım isteyebiliyorsunuz. Tabii ki farklı olarak Ada Health ve Babylon gibi benzer girişimler de gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. 

Push Doctor

Uygulamaya göz atmak isterseniz uygulamayı iOS için buradan, Android için ise buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>