Techinside Google News
Techinside Google News

Qsoft, kendi müşterilerinden yatırım aldı!

Qsoft, Destek Patent ve Gençpa firmalarından aldığı yatırım sayesinde 100 Milyon TL değerlemeye ulaştı
- Advertisement -

QSoft, kendi müşteri ekosisteminden aldığı yatırımlarla dikkat çekiyor. 2022 yılında başlayan ve 2023’te iki müşteri tarafından 100 Milyon TL değerleme üzerinden desteklenen QSoft, RPA ve Chat Bot destekli platformuyla dijital dönüşüm alanında faaliyet gösteriyor. Bu yatırım, QSoft’un müşteri memnuniyetine ve hizmet kalitesine olan güvenin bir göstergesi olarak kabul ediliyor. Şirket, bu başarısıyla global pazarlara açılma hedeflerini güçlendiriyor.

QSoft, kuruluşunun ikinci yılında, RPA ve Chat Bot teknolojileriyle iş dünyasına yenilikçi çözümler sunarak öne çıkıyor. Yazılım, otomasyon ve robotik uygulamalar için yaratıcı çözümler üreten şirket, Destek Patent ve Gençpa firmalarından aldığı yatırım sayesinde 100 Milyon TL değerlemeye ulaştı. QSoft, aldığı bu finansal desteği, hizmetlerini uluslararası pazarlara taşıma hedefine ulaşmak için değerli bir fırsat olarak görüyor.

İş Birliğini Güçlendiren İmza Töreni

Yatırım kapsamında düzenlenen imza töreninde, QSoft’un kurucusu Murat Çim ve COO’su Gürkan Taşkıran, Destek Patent’in Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz, CEO’su Faruk Yamankaradeniz ve CIO’su Furkan Çelik ile Gençpa’nın Yönetim Kurulu Başkanı Ulaş Kayacan bir araya geldi. Buluşmada şirketler arası iş birliğinin geliştirilmesi ve QSoft’un sektördeki konumunun güçlendirilmesi konuları da ele alındı.

“Dünya Çapında Değer Yaratmak İstiyoruz”

Yatırımın, QSoft’un inovasyon ve müşteri memnuniyeti yolculuğunda bir dönüm noktası olduğunu belirten QSoft Kurucusu ve CTO’su Murat Çim; “Müşterilerimizden aldığımız bu destek, sadece ürünlerimizin ve hizmetlerimizin değerini ve etkisini doğrulamakla kalmıyor, aynı zamanda bizim için bir güven oyu anlamına geliyor. Biz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için teknolojimizi sürekli olarak geliştiriyoruz ve bu yatırımların bize sağladığı kaynaklarla, hizmetlerimizi ve çözümlerimizi uluslararası pazarlara taşımayı planlıyoruz. Böylece sektördeki konumumuzu daha da güçlendirerek, dünya çapında müşteri ve iş ortaklarımız için yenilikçi ve değer yaratan çözümler sunmaya devam edeceğiz. Bu süreçte, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın katkılarını da önemsiyor ve onların desteğiyle daha büyük başarılara ulaşmayı hedefliyoruz” açıklamalarında bulundu.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:02:43

Nvidia çip sektöründe lider oldu!

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir