Techinside Google News
Techinside Google News

Qualcomm varlık yönetimini kolaylaştıracak

Qualcomm Technologies, geliştiricilerin ve kuruluşların dijital dönüşüm programlarını hızlandırmak için gerçek zamanlı bilgi ve veri içgörülerinden yararlanmalarını sağlayan Qualcomm Aware Platform'u tanıttı.
- Advertisement -

Qualcomm Technologies, geliştiricilerin ve kuruluşların dijital dönüşüm programlarını hızlandırmak için gerçek zamanlı bilgi ve veri içgörülerinden yararlanmalarını sağlayan Qualcomm Aware Platform’u tanıttı.

Günümüzde ekosistem parçalanması ve sistem tasarımının karmaşıklığı, IoT dağıtımlarının tam potansiyellerini karşılamasını çoğu kez engelliyor. Qualcomm Aware, endüstri liderlerini ve kapsamlı bir donanım ve yazılım ortakları ekosistemini geliştirici dostu bir bulut çerçevesiyle birleştirerek, kritik, doğru ve zamana duyarlı karar verme gerektiren varlıkları yönetmek için bir dizi farklı hizmet sunacak.

Qualcomm Aware, her yerde kullanılabilir küresel bağlantı sağlayarak, akıllı bir şekilde optimize ederek ve konum teknolojilerini sensör uyarıları ve kritik cihaz yönetimi ve kontrol özellikleriyle birleştirerek IoT için yeni bir temel sağlayacak ve işletmelerin operasyonel verimliliklerini artırmasına yardımcı olacak. Qualcomm Aware’in hizmet sunacağı kritik kullanım örnekleri arasında soğuk zincir dağıtımı, kamu hizmeti varlığı izleme, kargo gönderi takibi yer alıyor.

Qualcomm Aware avantajının üç ana hedefe dayanıyor

♦ Teknoloji liderliği

♦ Kapsamlı bir donanım ve yazılım ortakları ekosisteminin etkinleştirilmesi

♦ İş ortağı bulutları ve önde gelen kurumsal yazılım araçlarıyla birlikte çalışabilirliği sağlayan, API öncelikli bir mimari ve geliştirici dostu araçlar.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir