R10.Net sitesinin sahibi değişti!

2

r10.net
Türkiye’nin en büyük webmaster platformu unvanını yıllardır elinde bulunduran R10.Net sitesinin sahibi resmi olarak değişti. Peki, bu satın alım kim tarafından yapıldı?

R10.Net sitesinin sahibi değişti!

Webmaster ve yazılım tutkunlarının uzun yıllardır öncelikli olarak ziyaret ettiği webmaster forumu olan R10.Net sitesinin patronu değişti. R10 sitesinin uzun yıllardır sürdürdüğü ve stabil bir şekilde devam ‘’Davetiye Sistemi’’ ile üyelik alımı, sitenin ve sistemin bugüne kadar başarılı kalmasını sağlayan sebeplerin başında geliyor. Aradan geçen yılların ardından ise webmaster platformu el değiştirdi.

Sektörün en büyük ve en başarılı alımlarından biri olarak görülen bu satış sonrasında, platformun çoğunluk hissesini satın alan Coşkun Çetin, böylece R10.Net’in de en büyük hissedarı oldu.

2006 yılında Megatr Hosting isimli şirketini kuran Coşkun Çetin, Hosting firmaları arasında hızlı bir şekilde konumunu sağlamlaştıran Coşkun Çetin yönetimindeki Megatr Hosting, başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Ayrıca Megatr Hosting dışında da mobil uygulama ve mobil oyun gibi birçok alanda yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Bu satın alımın ardından R10Net’in nasıl bir yol izleyeceğini merakla bekliyoruz.

Yorumlar

  1. Güzel uygulama teşekkürler

  2. Поступок Филиппа Киркорова может спровоцировать создание Комитета по этике или Общественной группы для оценки контента по нравственным критериям. Основными задачами такой организации будет выработка ограничений и этических норм для публичного контента, а также контроль за их исполнением. Это не цензура, Премия «На Благо Мира», которая стала инициатором данной инициативы, не призывает контролировать темы и мнения, она призывает ограничивать средства выразительности, которые авторы используют, снижая общий культурный уровень граждан.

    Источник: https://nablagomira.ru/events/627

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>