RadioShack kripto para borsası kuruyor

0

RadioShack kripto para

RadioShack kripto para borsası kurmayı planladığını açıkladı. Elektronik ürünler satan ve iflas eden RadioShack, yeniden canlanıyor.

RadioShack kripto para borsası için harekete geçti

Eskiden elektronik ürünler satan RadioShack kripto para borsası kuruyor. Şirket, arka arkaya 11 kez kâr edemediği çeyreğin ardından 2015 yılında iflas başvurusunda bulunarak neredeyse 100 yıllık geçmişini sona erdirdi.

Bundan sonra, eski perakende zincirinin marka hakları, Retail Ecommerce Ventures Review (REV) tarafından satın alınana kadar birkaç kez satıldı. Şu anda RadioShack’in web sitesini ziyaret ederseniz, kripto para birimini ana akıma getirme konusundaki yeni misyonundan bahseden bir afiş göreceksiniz. Ayrıca, RADIO jetonu başlatıldığında bilgilendirilecek bir kayıt bölümü de karşınıza çıkıyor.

RadioShack’in web sitesinde yazılanlara dayanarak REV, “100 yıllık markanın”, yaygın kripto kullanımını teşvik etmek için “küresel bilince” yeterince yerleşmiş olmasını umuyor. Hatta RadioShack’in Starbucks ve Louis Vuitton gibi büyük şirketlerin blok zinciri şirketleri olma kapısı haline gelmesini planlıyor. Bu, özellikle birkaç yıl içinde iki kez iflas ilan eden bir marka için yüksek bir hedef.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>