Karel, Ramada Plaza Trabzon İletişim ve Güvenliğini Sağlayacak

0

ramada

Ramada Plaza Trabzon Hotel & SPA, güvenlik ve iletişim ihtiyaçları için Karel çözümlerini tercih etti.

Dünyanın en prestijli oteller zinciri Ramada Hotels’in üyesi olan Ramada Plaza Trabzon Hotel & SPA’da açık ve kapalı alanların iletişimini Karel IPG İletişim Platformu ve güvenliği Karel IP CCTV kamera ve kayıt sistemleri ile sağlanıyor.

45.000 m2 üzerinde hizmet veren tesisinin tüm iletişim ihtiyacı Karel çözümleriyle tek noktadan yönetilirken, operasyonel verimlilikte artış, maliyetlerde önemli ölçüdetasarruf elde ediliyor.

Oteldeki mevcut Otel Yönetim Sistemi ile entegre çalışabildiği için özellikle tercih edilen Karel IPG İletişim Platformu, sunduğu zengin özellikleri ve esnek yapısı ile zaman içinde değişen ve artan iletişim ve güvenlik ihtiyacını en üst düzeyde karşılayabilme özelliğine sahip.

Farklı iletişim ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayan çok fonksiyonlu IPG İletişim Platformu, farklı sektörlerde kullanılan yazılımlara kolayca entegre olarak operasyonel verimliliği de artırıyor.

En küçük işletmeden 64.000 çalışana kadar her ölçekte işletmenin kullanabileceği, esnek bir yapıya sahip olan sistem, santral özellikleri yanında tümleşik iletişim özellikleri de sunuyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>