Rapçi Zuby Bitcoin hakkında konuştu

0

Zuby Bitcoin

Ünlü İngiliz rapçi Zuby Bitcoin hakkında görüşlerini açıkladı. Zuby, Bitcoin’in geleceğini parlak görüyor ve 20 bin dolar seviyelerine ulaşacağını düşünüyor.

Rapçi Zuby Bitcoin için umutlu

Kripto para piyasasına ünlüler dünyasından da büyük bir ilgi var. Dönem dönem ünlüler, kripto paralar hakkında gelecek tahminlerini de açıklıyor.

Son olarak ünlü İngiliz rapçi Zuby de Bitcoin hakkındaki görüşlerini açıkladı. Zuby kendi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Bitcoin’in 6 bin dolar seviyelerinde öldüğünü düşünenlerin yanıldığını söyledi. Ayrıca 6 bin dolar seviyesinden almayan birçok kişinin 20 bin dolardan Bitcoin satın almak zorunda kalacağını da belirtti.

Zuby benzer şekilde daha önceki tweetlerinde de Bitcoin’in geleceğine yönelik olumlu görüşler paylaşmıştı. Zuby, kendisine ait tüm mal ve hizmetler için Bitocin kabul ettiğini, kısa vadeli düşüşlerden etkilenmediğini ve bunun aksine 5 yıllık bir dönem için plan yaptığını söylemişti.

Elbette Zuby, müzik dünyasından kripto paralara ilgi duyan tek kişi değil. 50 Cent ve Scooter Braun gibi isimler de daha önce kripto paralara olan ilgileri ile gündeme gelmişti.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>