re-KOBİ ilk mezunlarını verdi

0

1439902734_reKOB___egitimre-KOBİ Uzaktan Eğitim Platformu, 42 ülkede faaliyet gösteren Interactive Advertising Bureau’nun Türkiye merkezi IAB Türkiye tarafından, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin internetin imkan ve araçlarını kullanarak markalaşmasına, hem yerel hem de global pazarlarda güçlenmelerine destek vermek amacıyla geliştirildi.
Katılımcılar,eğitim kapsamında markalaşmadan dijital reklama, sosyal medyadan mobile, e-ticaretten müşteri sadakatine kadar pek çok konuyu içeren 12 eğitim videosunu izleyerek, Haziran-Temmuz 2015 döneminde açılan ilk eğitimi tamamladı.
Eğitimin ardından, internet reklamcılığının firmanın vizyonunu, müşteri portföyünü ve ilişkilerini geliştirmede çok etkili olduğunu; ayrıca izledikleri içeriğin, internet üzerinden gerçekleştirilebilecek tüm pazarlama çalışmaları konusunda ciddi katkısağlayacağını belirten katılımcılar, ilerleyen dönemlerde bu farkındalığı ve internet reklamcılığı ile ilgili bilgilerini ekiplerine de aktaracaklarınıifade ettiler.
re-KOBİ Uzaktan Eğitim Platformu’ndan Mezun Olan Katılımcılar:

  • Canay Gümüşlü Safi / Genel Müdür- Kurucu Ortak / PMS Teknik Mühendislik Dış Ticaret Sanayi
  • Cem Çölkesen / Uluslararası Satış Müdürü / Novos Tıbbi Cihazlar
  • Engin Karaman / Yönetim Danışmanı / Ayyıldız Danışmanlık
  • Engin Önen / İşletme Sahibi / Engin Önen Sera İşletmeciliği
  • İsa Akdoğan / Reklam Satış Uzmanı / Zaman Medya Grubu
  • Merve Bor / Pazarlama Yöneticisi / Mondi Group
  • Murat Özkılınç / İşletme Sahibi /GaziantepCicek.Com

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>