Realme TV özellikleri ortaya çıktı

0

Merakla beklenen Realme TV özellikleri ve görüntüleri ile nihayet ortaya çıktı. Realme TV’nin çok yakın bir zamanda piyasaya çıkması bekleniyor.

Realme TV özellikleri neler?

Hindistan merkezli e-ticaret platformu Flipkart, merakla beklenen Realme TV’nin özelliklerini ve görüntülerini paylaştı. Yayınlanan yüksek kaliteli görüntülerde Realme TV, ince çerçevelere sahip ekranı ile dikkat çekiyor.

Realme TV’deki maksimum ekran parkalığı 400 nit olarak paylaşıldı. Ayrıca görüntü işleme teknolojisi Chroma Boost Picture Engine ile Realme TV’nin görüntü kalitesi de artırılmış durumda.

Akıllı TV sektöründe yeni bir soluk getirecek bu TV, yüksek kaliteli ses deneyimi sunan Dolby Audio’ya sahip ve 24 Watt’lk dört hoparlörü bulunuyor. 25 Mayıs tarihinde resmi olarak duyurulacak TV’nin fiyat ve diğer özellikleri bu tanıtımla netleşecek.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>