Techinside Google News
Techinside Google News

Reddit logosunu neden değiştirdi?

Son zamanlarda kullanıcıları tarafından eleştiri bombardımanına tutulan Reddit, logosunu ve logodaki sevilen maskotunu değiştirdi? Peki bu değişikliğin nedeni ne?

Reddit’in logosunu değiştirmesi, genellikle değişikliklere karşı ya da onlardan nefret eden insanlar göz önünde bulundurulduğunda, en iyi zamanlarda bile kutuplaştırıcı bir iş olabilir. Peki ya bu değişim, bazıları tarafından en zor zamanlar olarak kabul edilebilecek bir dönemde gerçekleşirse ne olur?

Bugün, Reddit sevilen uzaylı maskotu Snoo’nun yanı sıra, yeni bir logo, yazı tipi ve marka renklerinin de yer aldığı cilalanmış yeni bir görünümünü sunmaya başladı. Bu yeniden markalaşma, site’nin en gürültücü güç kullanıcıları ile şirketin genelinde, üçüncü parti uygulamalarla ilgili API değişiklikleri konusunda yaşanan bir savaşın ardından geldi.

- Advertisement -

Tüm yeniden markalaşmalar gibi, yeni bir görünüm genellikle tasarlandığı ana bağlıdır ve sonuçta ortaya çıkan tepki çevresindeki ortam tarafından kaçınılmaz olarak etkilenir. Reddit’in durumunda, görsel yenileme, platformun büyüdüğünü ve potansiyel bir 2024 halka arzına hazırlanırken yeni bir döneme hazırlandığını işaret ediyor gibi görünüyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:27:42

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir