Reddit Talk ile sohbet odası özelliği sunuldu

0

Reddit Talk sohbet odası

Reddit, platforma Clubhouse benzeri yeni bir özellik getirdi. Reddit Talk’ ile sohbet odalarında sohbet edilebilecek.

Reddit Talk’ ile sohbet odaları kullanıma açıldı

Clubhouse’un çok hızlı bir şekilde büyüme göstermesi, diğer sosyal medya platformlarının da bu yönde özellikler geliştirmesine neden oldu. Reddit Talk da bunlardan bir yenisi oldu.

Reddit Talk’ta kullanıcılar farklı konularda radyo yayını tarzı konuşmalar yapabilecek, topluluk oturumları gerçekleştirebilecek. Reddit kullanıcıları iOS ve Android üzerinden sohbet odalarına katılım dinleyebilecekler. Ayrıca toplantı sahipleri, kullanıcıları sohbet odasından atabilecek ve yeniden konuşmalara girmelerini engelleyebilecek. Dinleyiciler, emoji ile tepki vererek tartışmalarla etkileşime girebilecek.

Dinleyiciler sanal ortamda el kaldırarak söz hakkı isteyebilecek ve toplantı sahibinin onayıyla konuşmaya katılabilecek.

Bu özellikle, kullanıcılar platformun geleneksel metinlerin ötesinde birbirleriyle iletişim kurabilecek. Bazı erken ekran görüntülerine göre Reddit Talk, Clubhouse’un daha renkli bir versiyonu gibi görünüyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>