Redmi monitör üretecek

0

Redmi monitör

Xiaomi’den ayrılarak bağımsız bir marka olan Redmi monitör pazarına girmeye hazırlanıyor. Redmi’nin bu alana girmesiyle, fiyatların düşmesi bekleniyor.

Redmi monitör sektörüne giriyor

Xiaomi, son yıllarda yaşadığı büyümeyle kendi içinden yeni markalar çıkaracak duruma bile geldi. Hatta bunun son örneği ise Redmi oldu. Xiaomi’den ayrılarak bağımsız bir marka olan Redmi, geniş bir ürün yelpazesiyle kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor.

Redmi’ninakıllı telefonlardan kulaklık ve çamaşır makinesine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olacağı belirtiliyor.

Çin basınında çıkan iddialara göre Redmi’nin girmeye hazırladığı sektörler arasında monitör Pazarı da yer alıyor. Redmi’nin 2020 yılının ortalarında uygun fiyatlı monitörler ile sektöre giriş yapacağı belirtiliyor.

Monitör sektörüne yenilikçi bir markanın eklenmesiyle bu alanda rekabetin artacağı ve fiyatların daha uygun gelebileceği belirtiliyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>