Rekabette başarının sırrı startup işbirliği

0

Rekabette

Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik Merkezi tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Kurumiçi Girişimcilik Konferansı bir kez daha Türkiye’nin üst düzey yöneticilerini bir araya getirdi. 8 Kasım’da Swissotel‘de gerçekleştirilen konferansa birçok farklı sektör ve firmadan orta ve üst düzey yöneticiler ile girişimciler katıldı.

Bu yıl “Kurumların yeni silahı: Rekabette başarının sırrı startup işbirliği” temasıyla gerçekleştirilen konferansta alanında önde gelen isimler kurumiçi girişimcilik konusunda son trendleri, yeni uygulama modellerini ve vizyonlarını aktarırken, deneyimlerini, örnek teşkil eden projelerini ve bakış açılarını katılımcılarla paylaştı.

Konferansın katılımcıları kimlerdi?

Açılış konuşmasını TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik’in yaptığı 5. Kurumiçi Girişimcilik Konferans’ına ayrıca Allianz Türkiye’nin CEO’su Aylin Somersan-Coqui, Aygaz CEO’su Gökhan Tezel, BASF Türk’ün CEO’su Buğra Kavuncu, Citigroup Genel Müdür Yardımcısı Barış Tezcan, Aslanoba Capital’in Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Aslanoba, Kolektif House Kurucusu Ahmet Onur, Enerjisa Teknoloji ve Müşteri Çözümleri Başkanı Gül Erol, İş Bankası Bireysel Bankacılık Pazarlama Müdürü Burak Sezercan ve BKM İş Geliştirme Direktörü Özge Çelik konuşmacı olarak katıldı.

Her yıl artan bir ilgi ve katılımla gerçekleşen; BASF, ENERJİSA, Allianz, Türkiye İş Bankası, BKM Express, startups watch ve Core Strateji şirketlerinin yanı sıra Ekonomist ve StartUp yayın organlarının da sponsor olarak destek verdiği 5. Kurumiçi Girişimcilik Konferansı’na bu yıl 100’e yakın şirket katıldı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>