Reklamlar ile para kazandıran internet tarayıcısı

0

reklamlar ile para

Gizlilik odaklı internet tarayıcısı Brave Browser, reklamlar ile para kazandıracak. Brave Browser, reklamlara yönelik yenilikçi bir girişim başlatıyor.

Reklamlar ile para kazanmak mümkün mü?

Brave Browser tarafından yapılan açıklamada, kullanıcıların reklamlardan para kazanabileceği duyuruldu. Kullanıcılar Brave Browser’un 1.0 versiyonu ile günde yalnızca 20 adet reklam görecek. Sonraki yeni versiyonlarda ise kullanıcılar reklamlardan para kazanmaya başlayacak.

1.0 sonrasindeki versiyonlarda, kullanıcılar reklam gelirlerinin yüzde 70’ini alabilecekler. Böylelikle 5 milyon kullanıcıya sahip internet tarayıcısı, yeni bir reklam stratejisi deneyecek.

Kullanıcıların bu sisteme dahil olması için Brave Rewards özelliğini aktif hale getirmesi gerekiyor. Daha sonra internet tarayıcısı kullanıcıları takip etmeye başlayacak BAT bakiyeleri en fazla ziyaret ettikleri internet siteleri arasında dağıtılacak. Kullanıcılar Basic Attention Token (BAT) bakiyeleri biriktikten sonra çekebilecekler.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>