reMarkable 2 tablet tanıtıldı

0

reMarkable 2 tablet

E-mürekkep teknolojisine sahip olan reMarkable 2 tablet modeli tanıtıldı. reMarkable 2, standart tabletlerden farklı olarak defter gibi kullanılabiliyor.

reMarkable 2 tablet özellikleri

Hayatımızın her alanına giren teknoloji, not alma alışkanlıklarımızı da dijital hale getiriyor. Artık gün içindeki birçok notumuzu bilgisayarlar, tabletler ve telefonlar aracılığıyla alıyoruz.

Özellikle e-mürekkep teknolojisine sahip cihazlar, not alma işlemini çok daha kolay ve pratik bir hale getiriyor. Kalem ve kağıt kullanmayı seven kişiler, e-mürekkep teknolojisi sayesinde dijital ortamda da aynı hissi yaşayabiliyor. reMarkable 2, kullanıcılarda gerçek bir kağıda not alıyormuş hissi uyandırıyor. E-kitap okuyucularda da kullanılan e-mürekkep teknolojisi ile yazılar kağıt üzerinde yazılı duruyor gibi bir görüntü meydana geliyor.

reMarkable 2’nin pil ömrünün ise haftalarca dayanabilecek düzeyde olduğu belirtiliyor. 10.3 inç ekranı bulunan bu tablet, kullanıcının yazdığı yazıları dijital metne de dönüştürebiliyor. reMarkable 2’de 8 GB’lık depolama alanı ve 512 MB’lık RAM bulunuyor. Haziran ayında piyasaya çıkacağı belirtilen tabletin satış fiyatı ise 399 dolar olarak duyuruldu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>