Renault veri toplama için işbirliği yapıyor

0

Renault veri toplama

Renault yaptığı açıklamada, sektör oyuncularının maliyetleri düşürmesine yardımcı olmak için “stratejik bir işbirliği” içinde veri toplamak ve analiz etmek için yazılım şirketi Atos ile birlikte çalışıyor.

Renault ve Atos, veri ortaklıklarının, üreticilerin operasyonel mükemmelliği ve ürün kalitesini iyileştirmek için endüstriyel ekipmanlardan uygun ölçekte veri toplamasına ve yapılandırmasına olanak sağlayacağını söyledi.

Renault EVP Group Industry’den Jose: “Atos ile işbirliğimiz sayesinde, imalat sektörü kuruluşlarını dijital dönüşümlerini büyütmelerinde desteklerken uzmanlığımızı ticarileştirmede bir adım daha ileri gideceğiz. Bu, Renault Grubu’nun dijital dönüşüm ve inovasyon kapasitesinde yeni bir adımı işaret ediyor” diyor.

Renault, halihazırda yılda 80 milyon Euro tasarruf ettiğini ve bu çözümü 2023 yılına kadar 22.000’den fazla ekipmanı birbirine bağlayan 35 fabrikasının geri kalanında dağıtarak 200 milyon Euro tasarruf sağlamayı hedeflediğini ekledi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>