Revo Capital’den FIT Solutions’a yatırım

0

FIT Solutions, Revo Capital ile gerçekleştirdiği iş birliğini ‘Canvas Party’ ile kutladı. Nişantaşı Sofa Hotel’de düzenlenen bu özel davete iki firmanın  ve Revo Capital’in yatırım yaptığı diğer değerli firmaların üst düzey yöneticileri ile iş dünyasının seçkin isimleri katıldı. Davetliler arasında Revo Capital Global CEO’su Kanat Emiroğlu, FIT Solutions Kurucusu ve CEO’su Ahmet Bilgen, STFA CFO’su Altan Dinç, Borsa İstanbul Danışmanlarından Recep Bildik, Bankalararası Kart Merkezi CEO’su Soner Canko, Eyüboğlu Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Eyüboğlu ve 212 Genel Müdürü Numan Numan gibi isimler yer aldı.

Gecede Revo Capital Ülke Müdürü Cenk Bayrakdar ve FIT Solutions CTO’su Koray Gültekin Bahar kısa birer konuşma yaparak işbirliklerinin nasıl gerçekleştiğini ve ortak hedeflerini anlattılar.

FIT Solutions, Revo’nun tuvaline kendi rengini kattı
Davetin konseptini de belirleyen, Revo Capital’in geleneksel tuval boyama etkinliği büyük ilgi çekti. FIT Solutions Kurucusu ve CEO’su Ahmet Bilgen ve CTO’su Koray Gültekin Bahar üzerinde Revo Capital’in yatırımcısı olduğu diğer firmaların da resimlerinin bulunduğu tuvale birlikte resimler çizdiler. Revo Capital, her yeni yatırım yaptığı firma için, bu tuvalde bir iz bırakmaları amacıyla benzer konseptte birer parti düzenliyor.

Revo Capital’in 5’inci ve en büyük yatırımı
FIT Solutions pazardaki büyümesini hızlandırmak amacıyla, Türkiye’deki teknoloji şirketlerine yatırım yapan Hollanda merkezli yatırım fonu Revo Capital ile geçtiğimiz günlerde güçlerini birleştirmişti. Revo Capital’in FIT Solutions’a yüzde 20 ortak olmasıyla güçlenen bu birliktelik, aynı zamanda kurumsal dijital servisler, internete bağlı cihazlar ve yeni ticaret platformlarına odaklanan Revo Capital’in bugüne dek gerçekleştirdiği 5’inci en büyük yatırım olma özelliğini taşıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>