Ripple borsaya açılacak

0

Ripple borsa

Finans sektörünün önemli isimlerinden Ripple, borsaya açılmaya hazırlanıyor. Ripple’ın orsaya açılma işlemlerinin, yıl sonuna kadar tamamlanacağı belirtiliyor.

Ripple borsaya açılmaya hazırlanıyor

Kripto para piyasasına büyük umutlarla giriş yapan Ripple, oldukça kötü bir dönem geçirmeye devam ediyor. Ripple fiyatlarının düşmesine, şirket de bir türlü önlem alamadı.

Yaşanan düşüşlerin ardından, Ripple kendini fonlayarak geçici bir süre de olsa ayakta kalmaya çalıştı. Ancak bu fonlamalar, uzun soluklu bir destek sağlamada. Davos 2020’ye katılan Ripple’ın patronu Brad Garlinghouse, gelecek hedefleriyle ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

Garlinghouse, önümüzdeki 12 aylık süreçte borsaya açılabileceklerini söyledi. Ripple’ın böylelikle kripto para piyasasıyla sınırlı kalmayarak, borsadan da güç alması hedefleniyor. Borsaya açılmayla ilgili net bir tarih belirtilmese de 2020 yılı içinde Ripple’ın bu hamleyi yapması artık sürpriz olmayacak.

Ripple’ın gelecek hamleleri için duyduğu nakit ihtiyacını, borsadan sağlaması bekleniyor. Borsa hamlesinin Ripple için nasıl bir etki yaratacağını hep birlikte göreceğiz.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>