Ripple değeri 2021’de katlanarak artıyor

0

Ripple değeri

Kripto para piyasasının hareketli para birimlerinden Ripple, 2021’e hızlı girdi. Ripple değeri 2021’de ikiye katlandı.

Ripple değeri yükselişini sürdürüyor

2020 yılının son ayları kripto para piyasası için yeni bir canlanma olmuştu. 2021’de bu hareketlilik devam ederken, birçok kripto para birimi yüksek oranda değer kazanıyor.

Yeni yıla hızlı bir başlangıç yapan Ripple da değer artışıyla dikkat çeken para birimleri arasında yer alıyor. Yeni yılda değerini ikiye katlamayı başaran Ripple 0.24 dolar seviyelerinden 0.59 dolar seviyelerine çıkmış durumda. Ripple’ın bu yükselişini sürdürmesi bekleniyor. Ünlü kripto para analisti Aayush Jindal’e göre Ripple, kısa vadede 0,68 dolar seviyelerini görecek.

Eğer Ripple 0,5 dolar direncinde fazla tutamazsa 0,4 dolar seviyelerine ineceği yönünde de bir hayli fazla görüş bulunuyor.

Her ne kadar kripto para birimlerinin hareketliliği konusunda net bir çıkarım yapmak mümkün olmasa da Ripple’ın yükselişini sürdürmesi artık sürpriz olmayacak. 2021 yılında şimdiye dek izlenen tablo, kripto para piyasasının yükselişini sürdüreceğini gösteriyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>