Robinhood kripto para cüzdanı için beta testleri başlattı

0

Robinhood kripto para cüzdanı

Robinhood kripto para cüzdanı için beta testleri başlattığını duyurdu. Daha önce kayıt yaptıran kullanıcılar, bu testlere katılabilecek.

Robinhood kripto para cüzdanı için beta test süreci başladı

Eylül ayında Robinhood, uygulaması içinde bir kripto para cüzdanını test etmeyi planladığını duyurmuştu. O sırada şirket, tam ölçekli bir sürümden önce kullanılabilirliği genişletmeden önce betayı az sayıda kişiye açacağını söyledi.

Robinhood’un oluşturduğu bekleme listesine katıldıysanız, betaya kaydolan ilk 1000 kişiden biri olmanız koşuluyla, cüzdanı artık kendiniz test edebilirsiniz. Şirketin yayınladığı bir blog gönderisinde Robinhood, Mart ayına kadar 10.000 kişiyi betaya davet edeceğini ve daha sonra takip edeceğini söyledi.

Şirketin cüzdanı, kripto para birimlerini depolamanın yanı sıra, bunları uygulamadan diğer harici cüzdanlara taşımanıza olanak tanıyor. Test süresi boyunca şirket, günlük para çekme işlemlerini toplam 2 bin 999 dolar ile sınırlayacak. Ayrıca kullanıcıları günde 10 işlemle sınırlayacak ve betaya katılmak için iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmeniz gerekecek. Açıklamaya göre cüzdan Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin’i destekliyor.

Robinhood, diğer özelliklerin yanı sıra “keyifli” QR tarama deneyimleri ve gelişmiş bir işlem geçmişi arayüzü ekleyeceğini söylüyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>