Techinside Google News
Techinside Google News

Robotics Company 3D algılama platformunu genişletiyor

Seoul Robotics, yapay zeka derin öğrenme sensörleri ve işleme birimlerinden oluşan boru hattını Güney Amerika'daki pazarlara sunmaya yardımcı olmak için teknoloji sistemleri entegratörü Agia ile ortaklık kuruyor.
- Advertisement -

Seoul Robotics, yapay zeka derin öğrenme sensörleri ve işleme birimlerinden oluşan boru hattını Güney Amerika’daki pazarlara sunmaya yardımcı olmak için teknoloji sistemleri entegratörü Agia ile ortaklık kuruyor.

Robotik şirketinin 3D algılama platformu, otonom araçlara, robotik çözümlere ve akıllı şehir altyapısına güç sağlamak için Lidar sensörleri ve işleme birimlerinin bir kombinasyonunu kullanır ve tipik radar ve kamera sistemlerinden daha doğru algılama yetenekleri sunar.

Ortaklık kapsamında Agia, müşterilerin Seoul Robotics’in 3D algılama çözümlerini güvenlik ve güvenlik yeteneklerine öncelikli olarak odaklanarak çeşitli sektörlerde kullanmalarına yardımcı olacak.

Seoul Robotics’in çözümü SENSR-I aynı zamanda, esneklik ve ölçeklenebilirlik eksikliği de dahil olmak üzere, 3D sensörlerde tipik olarak karşılaşılan bir zorluğu da karşılamayı hedefliyor. Bunu ele almak için SENSR-I donanımdan ve yazılımdan bağımsızdır ve çözümünü coğrafi, doğruluk ve hesaplama gereksinimlerine göre değiştirilebilir ve ölçeklenebilir hale getirir.

Seoul Robotics’in iş geliştirme başkan yardımcısı William Muller: “En başından beri, Seoul Robotics’in yazılım mimarisi esnek, güvenilir ve erişilebilir olacak şekilde tasarlandı ve daha önce var olan giriş engellerini ortadan kaldırdı” dedi.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:10:19

Çip krizi ne zaman bitecek? 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir