Robotik çözümlerini küresele yayacak ortaklık kuruldu

0

Robotik çözümleri

Güvenlik çözümleri sağlayıcısı Guardforce AI, Hizmet Olarak Robotik (RaaS) çözümleri ve AI bulut platformlarından oluşan boru hattını küresel pazarlara getirmek için Hong Kong Endüstriyel Yapay Zeka ve Robotik Merkezi Limited (FLAIR) ile işbirliği yapıyor.

İki yıllık bir başlangıç ​​döneminde, Guardforce AI, özel olarak lojistiğe odaklanarak özelleştirilmiş robotik hizmetleri geliştirmek ve kullanıma sunmak için FLAIR teknolojisine erişebilecek.  Ortaklık, Hong Kong hükümetinin bölgenin bir teknoloji ve inovasyon merkezi olarak statüsünü artırmaya yönelik daha geniş planının yanı sıra Guardforce AI’nın Hong Kong’da bir araştırma ve geliştirme merkezi kurma ve küresel pazardaki varlığını artırma planının bir parçası olarak geliyor.

Guardforce AI CEO’su Olivia Wang: “Son 24 ay içinde, artan ihtiyaçları karşılamak için RaaS platformumuzu bir pazardan Hong Kong, Makao, Tayland, Singapur, Malezya, Çin, Dubai, Avustralya, Japonya ve ABD dahil olmak üzere 10 pazara hızla genişlettik. Gerçekten yenilikçi bir Ar-Ge merkezine dahil olmak, robotik çözümlerimizi çevreleyen başarılı bir ekosistem oluşturma yeteneğimizi güçlendirecek ve yerel pazarların gereksinimlerine göre özel olarak uyarlanacak daha iyi RaaS çözümleri geliştirme yeteneğimizi artırmaya yardımcı olacaktır” diyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>