Robotlar üniversitelerde daha fazla görev alacak

0

Robotlar üniversite

Robotlar üniversitelerde daha fazla görev almaya başlıyor. Starship robotlarının sonbaharda hangi üniversitelerde olacağını duyurdu.

Robotlar üniversitelerde kampüslerde görev yapacak

Kampüs içi siparişlerin teslim edilmesinde robotların kullanılması artık alıştığımız bir süreç oluyor. Starship, sonbahar aylarında robotları üniversitelerde daha etkin bir şekilde kullanacak.

Starship Technologies; University of Illinois Chicago (UIC), University of Kentucky (Birleşik Krallık), University of Nevada, Reno (UNR) ve Embry-Riddle Aeronautical’ı yeni hizmet ağına ekledi. Bu üniversitelerde ve kampüslerde robotlar teslimatları gerçekleştirecek. Örneğin, bir öğrenci yurt odasına yemek söylediğinde teslimat Starship robotuyla gerçekleştirilecek.

Starship Technologies CEO’su Alastair Westgarth, “Böylesine çeşitli ve heyecan verici bir okul listesini hizmetimize katmaktan heyecan duyuyoruz. Kampüs topluluklarımızda güvenilir ve entegre bir ortak olmak için çok çalıştık ve bu sıkı çalışmanın meyvesini aldık. Her dönem yeni okullar eklemeye devam ediyoruz ve bu sonbaharda daha fazlasını duyuruyoruz. Öğrenciler robotları seviyor ve okullar bu hizmeti takdir ediyor. Bu okulların her birinde öğrencilerle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Robotlar ve yapay zeka ile çalışma gerçek dünya deneyimini yaşatmak için tüm kampüslerdeki öğrencileri işe almak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>