Romoss’ta hedef yüz bin

0

ROMOSS-lifestyle-3Sailing, Solo, eUSB harici batarya ve Ranger araç şarjı serileriyle yirminin üzerinde farklı modelle Türkiye’de yer alan ROMOSS mobil şarj üniteleri, dünyada başka hiçbir markada bulunmayan, 3 milyon dolara kadar sigorta güvencesiyle de fark yaratıyor.

Her zaman her yerde telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ve uyumlu diğer tüm teknoloji ürünlerini şarj edebilen, 20 bin 800 mAh’lık çok yüksek güç sağlayan en üst düzey modelden cep boyutuna kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip ROMOSS mobil şarj üniteleri; ikili çıkış, geniş uyumluluk, eş zamanlı şarj edebilme, hızlı ve güçlü şarj kapasitesi özelliklerine sahip.

Harici şarj ünitelerinin, dijital fotoğraf makinesinden diz üstü bilgisayara birçok teknolojik ürünü şarj ettiğine ancak gözlem ve birçok araştırmaya göre en çok kullanıldığı alanın cep telefonları olduğuna değinen ERPA Genel Müdürü Nihat Erdal; “Zaten akıllı telefonların neredeyse bilgisayar işlevi gördüğü bir dönemdeyiz.  Büyümeler de paralellik taşıyor. Ne kadar çok cep telefonu / akıllı telefon kullanıcısı varsa harici şarj ünitelerinin satışları da belirli bir oranda benzerlik gösteriyor. Türkiye’deki 11 milyonluk akıllı telefon pazarının yüzde 13’lük bir büyümeye sahip olması öngörülmekte bu dönemde. Biz ise 2015’te ROMOSS için yüzde 100 büyüme ile 100 bin adet satış hedefliyoruz. Dünyanın giderek daha da mobil olmayı gerektirmesi harici şarj ünitelerinde de satış ivmesini yükseltiyor elbette” dedi.

ROMOSS markalı ürünlerin gerek perakende zinciri teknoloji mağazaları gerekse operatör bayileri üzerinden satıldığını dile getiren Erdal; “Raporlara baktığımızda ürünler arasında ciddi satış farklılıkları yok. Ancak en çok satılanlara baktığımızda Sailing serisinden 5200 mAh ile 7800 mAh gücündeki ürünlerinin olduğunu görüyoruz. Ayrıca perakende satış kanalların yanı sıra; ürünün kalitesi, tasarımdaki şıklık ve rakiplerine göre fark yaratan diğer özellikleri sebebiyle markamız büyük kurumsal firmaların değerli iş ortakları ve müşterileri için değerlendirdiği bir hediye alternatifi olarak da ciddi rağbet görmekte ki bundan çok memnunuz” dedi.

Türkiye’deki ilk yılını geride bırakan marka, beyaz renk ve ergonomik tasarımıyla da şıklık sunuyor.   Marka, inovatif ve en ileri şarj teknolojilerini uygulayarak ürettiği yüksek kaliteli ürünler ve servis hizmeti ile dünya çapında 40’tan fazla ülkede hak ettiği itibara ve güçlü dağıtım kanallarına sahip.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>