Ronaldinho kripto para çıkardı!

0

Ronaldinho kripto para

Kendi ismiyle kripto para çıkaran ünlüler listesine Ronaldinho da eklendi. Ronaldinho kripto para için RSC adını seçti. Kullanıcılar RSC ile farklı ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

Ronaldinho kripto para piyasasına girdi

James Rodriguez geçtiğimiz aylarda kendi adını taşıyan JR10 Token’i duyurmuştu. Özellikle Bacelona’da gösterdiği performansla tüm futbol camiasının gönlünde yer edinen Ronaldinho da kendi kripto para parasını çıkardı. Brezilyalı oyuncu, NEO Blockchain platformu üzerinde düzenlenen bir koin olan Ronaldinho Soccer Coin (RSC)’i çıkardı.

World Soccer Coin ortaklığıyla yürütülen projede, toplamda 350 milyon token olacak. Birkaç gün içerisinde, bu tokenlerin 150 milyon adedinin satışa çıkarılması hedefleniyor.

RSC sahipleri, ellerindeki dijital parayı farklı amaçlar için kullanabilecek. RSC ile bahis yapılabilecek ve online ürün satışı yapılabilecek. Ronaldinho Futbol Akademisi’nin antrenman programını kullanabilecek, dijital stadyumlar, Super League ve E-Spor’a erişim imkanı olacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>