Ryan Reynolds GSM şirketi sahibi oldu

0

ABD’li ünlü aktör Ryan Reynolds, ön ödemeli internet ve iletişim hizmetleri satan GSM şirketi Mint Mobile’in ortağı oldu.

Deadpool’den gelen milyonlar yatırıma gitti

Hollywood’un en sevilen aktörleri arasına yükselen ve Deadpool karakteriyle de hılz yükselen Ryan Reynolds, diğer selebritilerin yaptığı gibi, kendi adını kullanarak kulaklık veya ergenler için kullanışsız teknolojiler satmak yerine, GSM şirketine ortak olmayı tercih etti.

Anlaşmaya göre Rynolds şirketin reklam ve pazarlama faliyetlerinde de bulunacak ve yüzünü şirket için kullanacak ancak aynı zamanda şirketin yönetim kurulunda bulunacak ve stratejik kararlarda oy kullanacak.

ABD’de dev GSM şirketleri pazarı kontrol altında tutuyorlar ancak internet erişimi konusunda Google Fi veya Mint Mobile gibi küçük şirketler de yoğun ilgi görüyor.

Bu yatırımıyla beraber Ryan Roynalds’ın da Zuckerberg veya Dorsey gibi, genç ve popüler teknoloji patronluğuna oynadığı iddiaları da ortaya çıkmış oldu. Yakında onu teknoloji lansmalarında da sahnede görmeye başlayacağımız anlaşılıyor.

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!