Safari alternatifi iOS tarayıcı seçenekleri

Safari alternatifi iOS tarayıcı

Bu yazımızda Safari alternatifi iOS tarayıcı seçenekleri sunarak, 12 alternatif ve güvenli tarayıcıyı sizler için derledik.

Muhtemelen kurumsal BT politikanız, dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızda hangi tarayıcıyı kullanacağınızı belirliyor. Ancak iPhone’unuzda daha egzotik bir tarayıcı seçmekte özgür olabilirsiniz. iOS için size daha uygun olabilecek bir düzine Safari alternatifi derledik.

Aloha

Aloha, birçok Polinezya kişiliğini bir araya getiren, özelliklerle dolu bir mobil tarayıcı. Aloha, Hawaii temalı başlangıç ​​ekranının ötesinde, reklam engelleme gibi gizlilik özellikleri sunuyor; özel sekmeler; bir kripto cüzdanı; indirmeler, medya ve belgeler için dahili bir dosya yöneticisi; cihazlar arasında senkronizasyon, VPN.

Chrome

Google Chrome, genel olarak en popüler mobil tarayıcı olabilir ancak bu çoğunlukla Android’in küresel akıllı telefon pazarındaki hakimiyetinden kaynaklanıyor. Chrome masaüstü tarayıcı kullanıyorsanız, Safari’nin Handoff özelliğini kopyalayarak Google hesabınız aracılığıyla yer imlerini ve son ziyaret edilen siteleri senkronize edebilirsiniz.

Dolphin

Dolphin tarayıcı, mobil tarayıcılar arasında en uzun özellik listelerinden birine sahip. Hızlı arama düğmelerinden birine dokunarak Dolphin’e nereye gitmek istediğinizi söyleyebilirsiniz; bilgisayarınızla senkronize ettiği yer imlerinden, geçmişten veya açık sekmelerden bir hedef seçmek.

DuckDuckGo

DuckDuckGo dünyaya web’de aramalarınızı izlemeden, izlemeden ve aramalardan para kazanmadan arama yapmanın bir yolunu vermenin yanı sıra kendi tarayıcısını sunuyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, büyük odak noktası mahremiyettir ve izlenmeden veya telefonunuzda iz bırakmadan internette gezinmenizi sağlıyor.

Edge

Microsoft Edge, sık kullanılanları ve parolaları Microsoft’un bulut sunucularında oturum açmış tüm cihazlarınız arasında eşitliyor. “Cihazlara gönder” komutunu kullanarak, telefonunuzdan diğer bağlı cihazlarınıza bir sekme gönderebilirsiniz ve Koleksiyonlar özelliği, daha sonra başvurmak üzere web içeriğini toplamanıza ve düzenlemenize olanak tanıyor.

Firefox

Mozilla Firefox‘u iPhone’da kullanmak, Firefox’u zaten başka cihazlarda kullanıyorsanız akıllıca bir seçimdir, çünkü yer imlerini, parolaları ve diğer bilgileri aralarında senkronize ederek sizi güncel tutuyor.

Firefox Focus

Mozilla, ana akım Firefox web tarayıcısına ek olarak, Firefox Focus adında basitleştirilmiş, dikkat dağıtmayan bir seçenek de sunuyor.. Dikkatiniz kolayca dağılıyorsa, DEHB’niz varsa veya yalnızca görevde kalmak için biraz yardıma ihtiyacınız varsa, Apple’ın iOS’ta yerleşik olan Odak modlarına bir alternatif veya ek olarak göz atmaya değer.

Onion Browser

Tor, internet trafiğini anonimleştirmek için dağıtılmış bir sistem. Tor Projesi tarafından geliştirilen orijinal (masaüstü) Tor Tarayıcı, kimliğinizi ve çevrimiçi etkinliğinizi gizli tutmak için Tor ağını kullanıyor.

Opera

Opera mobil tarayıcı başlangıçta veri kullanımını azaltmak ve özellikli telefonlarda ve düşük kaliteli akıllı telefonlarda sayfa yüklemeyi hızlandırmak için geliştirildi, ancak iPhone sahipleri de hızını ve verimliliğini takdir edebilir.

Orion

İlk bakışta Orion, tipik özelliklere sahip çok basit bir tarayıcı gibi görünüyor. Ancak, tarayıcının ayarlarına bakın ve odaklanmanıza, veri kullanımınızı kolaylaştırmanıza ve hatta pil ömründen tasarruf etmenize yardımcı olacak farklı modlar da dahil olmak üzere keşfedilecek daha çok şey var.

Search All

Hemen hemen her yerde, hemen hemen her şeyi aynı anda aramak için tasarlanmıştır. Arama motorları, çevrimiçi mağazalar, video siteleri, resim havuzları, wiki tabanlı bilgi siteleri, bazı sosyal ağlar ve hatta çizgi roman kitaplıkları dahil olmak üzere çeşitli kategorilerde arama yapmak için 50’den fazla farklı site arasından seçim yapabilir ve her birinin sonuçlarını ayrı ayrı alabilirsiniz.

SPIN Safe Browser

SPIN Güvenli Tarayıcının birincil odak noktası, güvenli taramadır. Gizlilik denetimlerine ek olarak, siz göz atarken şüpheli görüntüleri ve içeriği gizleyebilen içerik filtreleme içerir. Bu, çocuklarınız varsa veya iş için kullandığınız bir cihazda belirli şeylere bakmaktan kaçınmak istiyorsanız iyi bir seçimdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz