Safari Technology Preview güncellendi

0

Safari Technology Preview

Apple, Safari’de uygulamak istediği güncellemeleri daha önceden Safari Technology Preview’de deniyor. Test imkanı sunan Safari Technology Preview güncellendi.

Safari Technology Preview 95 güncellemesi

Apple ekosisteminin tarayıcısı olan Safari, daha i bir kullanıcı deneyimi için sık sık güncelleme alıyor. bu güncellemelerin geliştirildiği ve test edildi Technology Preview ise yeni bir güncelleme aldı.

Technology Preview 95 güncellemesiyle, daha önceki sürümde olan birçok sorun giderildi. Shadow DOM, Resimler, WebRTC, Pano API özelliklerinin yanı sıra performans anlamında da önemli iyileştirmeler sağlandı.

Böylelikle geliştiriciler ve kullanıcılar TechnologyPreview’i daha rahat ve verimli bir şekilde kullanabilecek. Ayrıca kullanıcılar da Technology Preview ile geliştirilmekte olan yeni özellikleri test edebilecek ve konuyla ilgili geri bildirimlerde bulunabilecek.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>