Saleforce yetenek grafiği hizmetini başlattı

0

Saleforce yetenek grafiği hizmeti ile kişilere becerilerini vurgulama imkanı sağlıyor. Saleforce yetenek grafiği, yazılımcılar ve grafikler için daha belirgin bir CV hazırlama imkanı veriyor.

Yetenek grafiği ile CV

Salesforce, Trailhead platformundaki geliştiricilere yönelik bir yetenekler grafiği çalışmasını başlattı. Geleneksel CV’lerin yerine yetenek grafiklerinin kullanımı kişinin becerilerinin daha kolay ve daha net görülebilmesini sağlıyor. Bu şekilde kullanım özellikle yazılımcılar ve grafikerler için oldukça faydalı bir kullanım sağlıyor. Salesforce’deki Trailhead genel müdürü Sarah Franklin, beceri grafiklerinin arkasındaki amacın belirli bir iş için kazanılan rozetleri vurgulamak olduğunu söyledi.

Salesforce yetenekler grafiği, geliştiricilerin şirkette aradıkları ve geleneksel iş rolleri arasındaki uyumsuzluğun ortadan kaldırılmasına yönelik keskin bir adım. Böylelikle çalışana ihtiyaç duyan şirket daha verimli ve daha doğru bir şekilde değerlendirme yapabilecek. Yetenekler grafiğini oluşturan aday da neleri yapabildiğini, hangi konularda iyi olup başarılar elde ettiğini net bir şekilde vurgulayabilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>