Salesforce Health Cloud’u güncelliyor

0

Salesforce Health Cloud

Salesforce Health Cloud’u güncelleyerek, bakım sistemi olmadan sağlık kayıtlarını açılan bir kapı haline geliyor. Health Cloud birçok yenilikle geliyor.

Salesforce Health Cloud için çalışmaya devam ediyor

Salesforce, Health Cloud’da şirketin elektronik sağlık kayıtlarını çevreleme ve her yerden bakım sağlama stratejisini geliştiren bir dizi iyileştirme sunuyor.

Salesforce, hastaneler ve sağlık sistemleri için kayıt sistemi olmasa da, bulut sağlayıcısı, Epic gibi sağlık kayıtlarının giderek ön ve arka kapıları haline geliyor. Örneğin, Salesforce’un Vaccine Cloud’u, 2016’da ikinci sektör bulutu olarak kullanıma sunulan Health Cloud’un benimsenmesini hızlandırdı.

Salesforce Sağlık ve Yaşam Bilimleri Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Kevin Riley, COVID-19 salgınının evde tele-sağlık ve sanal hastaneye yatmayı hızlandırdığını söyledi. Sağlık hizmeti sağlayıcılarının ilişkileri daha yakından yönetmesi gerektiğinden, bu uzaktan hasta izleme planları Salesforce için iyi bir nokta diyebiliriz.

Riley, “EHR tanı verilerini yapar ve işiniz bittiğinde Salesforce teknolojisi aracılığıyla taburcu edilirsiniz” dedi. Riley, check-in, randevu yönetimi ve bilgilendirmelerin geleneksel CRM işlevselliğinin uzantıları olduğunu söyledi. Health Cloud’a yapılan yeni eklemelerin referans müşterileri arasında Humana, Penn State Health ve Bon Secours Mercy Health yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>