Samsung çerçevesiz televizyon tanıtacak

0

Samsung çerçevesiz televizyon

CES 2020’de Samsung çerçevesiz televizyon tanıtmaya hazırlanıyor. Sadece ön panel ve arka gövdeden oluşan bu televizyon, ev elektroniği sektörüne yeni soluk getirecek.

Samsung çerçevesiz televizyon için çalışıyor

Çerçevesiz ekranlar, günümüzün en önemli teknoloji trendleri arasında yer alıyor. Akıllı telefonlarla yükselişe geçen çerçevesiz ekran tasarımları, artık TV’lerde de uygulanmaya başlıyor.

Samsung, bu alanda  yenilikçi bir çerçevesiz televizyon için çalışmalarına başladı. CES 2020’de tanıtılması planlanan bu televizyon, türünün ilk örneği olacak. Sadece ön panel ve arka gövdesiyle yüzde 100 ekran deneyimi sunacak. Böylelikle kullanıcıları rahatsız edecek çerçeveler de kullanılmayacak.

İddiaya göre bu çerçevesiz ekran için birleştirme teknolojisi için Samsung, Shinsegye Engineering şirketiyle ortak bir çalışma yürüttü. Şimdilik bu tasarımın zayıf bir birleşime neden olacağı iddia edilse de önümüzdeki günlerde teknik detaylar netleşecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>