Samsung Electronics geleceğin liderlerinin yanında

0

Samsung_CareerPlusÇocukların ve gençlerin eğitimine destek olan projelere odaklanan Samsung Electronics; üniversite öğrenim hayatı boyunca fark yaratan adayları, sektörlerinin önde gelen şirketlerin yöneticileriyle buluşturan, iş ve staj amacı taşıyan kamp etkinliği Career Plus’taydı.

İki gün boyunca gençlerin kariyer hedeflerini netleştirme ve iş hayatına giden yolda sektörleri yakından tanıyarak, iş ve staj imkanına sahip olmalarına olanak tanıyan etkinlikte Samsung Electronics, öncülük ettiği giyilebilir teknolojilerin geleceğine dair öğrencilerle birlikte çalıştı.

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Career Plus kamp etkinliğinde, Samsung Electronics Türkiye yetkilileri geleceğin liderlerine, tüketicilerinin gerçek anlamda akıllı teknolojilerle donatılmış biçimde hayatın tadını çıkarmalarını sağlayacak yeni hizmetlerin geliştirilme sürecini ve giyilebilir teknolojilerin gelişim sürecini aktardı.

İki gün boyunca devam eden etkinlikte öğrenciler, eğitim programları ve vaka çalışmaları ile kendilerini ve sektörünün lideri Samsung Electronics’i yakından tanıma fırsatı yakaladılar. Adaylar bu etkinliğin ardından kendilerine tanınan bir aylık sürede hazırlayacakları özel proje ve pazarlama stratejileri ile ise Samsung Electronics Türkiye bünyesinde staj yapma imkanı bulacaklar.

Bir aylık süreç sonrası gerçekleştirilecek sunumda en başarılı projenin sahiplerine, Samsung Electronics Türkiye bünyesinde, kendilerine ve kariyer hedeflerine en uygun departmanlarda staj yapma imkanı sunulacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>