Samsung Galaxy Store uygulamaları artıyor

0

Samsung Galaxy Store uygulamaları

Google uygulamaları artık Samsung Galaxy Store’da yayınlanmaya başladı. Böylelikle Samsung Galaxy Store uygulamaları artmaya devam ediyor.

Samsung Galaxy Store uygulamaları artıyor

Samsung’un uygulama mağazası Samsung Galaxy Store, izlediği stratejiyle daha fazla uygulama yayınlamaya devam ediyor. Samsung Galaxy Store, böylelikle uygulama indirme sayılarını da artırmayı hedefliyor.

Şu anda Samsung Galaxy Store’da Google Translate ve Wear Os uygulamaları yer alıyor. İki Google uygulamasının bulunduğu mağazaya yeni Google uygulamalarının eklenmesi hedefleniyor.

Realme ile benzer bir strateji izleyen Google, uygulamalarını diğer uygulama mağazalarında da yayınlayarak, uygulamalarının indirilme sayılarını artıracak. Ayrıca Samsung Galaxy Store’daki uygulama sayısı da bu sayede artış gösterecek.

Akıllı telefon, akıllı saat, tablet ve TV kullanıcılarının, yeni eklenecek uygulamalarla Samsung Galaxy Store’da daha fazla uygulamaya ulaşması sağlanacak. Ayrıca Samsung da kendisine ait olan birçok uygulamayı Google Play Store’da listeliyor. Bu sayede uygulama mağazaları ve yayıncılar arası da iş birliği sağlanarak, kullanıcı kitlesinin genişlemesi hedefleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>