Samsung IoT için ortaklık kurdu

0

Samsung IoT

Samsung IoT çalışmaları için yeni bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Böylelikle Samsung IoT platformalarını daha güçlü hale getirecek.

Samsung IoT Platformu ARTIK

Endüstriyel IoT alanında daha güçlü hale gelmek isteyen Samsung, yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Samsung, ARTIK IoT (nesnelerin interneti) platformunu daha fazla bina, cihaz ve endüstriyel alana yerleştirmek amacıyla PTC benzeri ortaklık kurdu. Daha çok sağlık sektöründe kullanılan ARTIK, yeni ortaklık ile ev otomasyon sistemlerine de entegre olacak.

Samsung’un nesnelerin interneti stratejisinin platform girişi olan ARTIK, Samsung’un Smart Things Cloud’unu tamamen entegre olacak. ARTIK platformunda Harmon, FS Studio gibi dev şirketler bulunuyor.

Platformdaki tüm veriler entegre bir şekilde anlık olarak ulaşılabilir olacak. Akıllı sistemler sadece endüstriyel alanda değil, sağlık ve ev otomasyonunda da söz sahibi olacak.

Samsung IoT

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>