Samsung katlanabilir ürünlerde artış yaşadı

Samsung katlanabilir ürün
Samsung katlanabilir ürün

Samsung katlanabilir ürün teslimatlarında artış yaşadı. Samsung, 2020 ve 2021 yıllarında bu kategoride dört kat büyüme gösterdi.

Samsung katlanabilir ürün grubunda hızlı büyüyor

Samsung, katlanabilirler teknolojide lider olmayı başardı. Ancak üçüncü nesil cihazları piyasaya çıkana kadar, şirketin önemli bir başarı ve geniş çapta benimsenmesi olmadı.

Daha düşük fiyatlandırma, geliştirilmiş tasarımlar ve S Pen desteği, satışları, Samsung’un 2021’de 2020’ye göre dört kat daha fazla katlanabilir ürün gönderdiği noktaya kadar etkiledi.

Bu rakamlar, analistlerin üç kat artış beklentilerini aştı. Samsung ayrıca, Z Fold 3 ve Z Flip 3’ün 2020’de tüm Samsung katlanabilir cihazlarının toplam satışlarını geçmesinin yalnızca bir ay sürdüğünü bildirdi. Samsung’un katlanabilir cihazlarının bir hayranı olarak, bu eğilim cesaret verici ve muhtemelen daha da ileri gitmesine yol açacak.

Z Flip 3’ün 1.000 dolarlık fiyatıyla Samsung, Galaxy Note 20’ye kıyasla Galaxy Z Flip 3 için akıllı telefon markalarını değiştiren tüketicilerde yüzde 150’lik bir artış gördü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz