Samsung MWC 2020’ye katılacak mı?

0

Samsung MWC 2020

Korona virüsü teknoloji devlerini etkilemeye devam ediyor. artan vakalar nedeniyle Samsung MWC 2020 için yeni bir karar alabilir.

Samsung MWC 2020 katılımını gözden geçiriyor

Tüm dünyada büyük bir heyecanla beklenen MWC 2020, yani Mobil Dünya Kongresi 2020 için sayılı günler kaldı. Şubat sonunda gerçekleşecek etkinlikle ilgili yeni iddialar da gündeme gelmeye başladı.

Korona virüsü vakalarının artması ve tüm dünyayı etkilemesi, teknoloji şirketlerini de hareket geçirdi. Birçok teknoloji şirketi Çin’deki faaliyetlerine ara verirken, yakın zamanda Çin’e giden çalışanlar için de evden çalışmaları yönünde açıklama yaptı. Bu durum, şirketlerin MWC 2020’ye katılımlarını da doğrudan olumsuz etkiledi.

LG, Nvidia ve Ericsson gibi teknoloji devleri, daha önce MWC 2020’ye katılmayacaklarını duyurmuştu.

Henüz resmi olmayan açıklamalara göre, Samsung da MWC 2020’ye katılmaktan vazgeçecek gibi görünüyor.  Samsung’un etkinlikte stand açacağı ancak önemli yöneticilerin katılım göstermeyeceği belirtiliyor.  Bu yıl renksiz geçecek gibi görünen kongrede, Samsung’un da yer alamamsı büyük bir kayıp olacak.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>