Samsung otomobiller için eUfs üretiyor

0

Samsung otomobiller

Samsung otomobiller için yaptığı yatırımlarına devam ediyor. Son olarak Samsung otomobiller için 256 GB kapasiteli eUfs ürettiğini açıkladı.

Samsung otomobiller için 256 GB eUfs geliştirdi

Bellek yongası, lüks sedanlarda, spor otomobillerde ve diğer premium otomobillerde gelişmiş sürücü destek sistemleri, bilgi-eğlence sistemi ve gösterge tablosu sistemleri için kullanılmak üzere geliştirildi. eUfs’nin saniyede 850 megabayta (MB) kadar okuma hızı ve saniyede 45.000 giriş / çıkış işlemini rastgele okuma hızı olduğu belirtiliyor.

Isının çok önemli olduğu bu sistemlerde Samsung, eUfs için eksi 40 Celsius ve 105 Celsius aralığındaki performansı garanti ediyor. Sıcaklık 102 Celsius’u veya belirli bir seviyeyi aştığında, sensör ana bilgisayar için uyarı sinyali gönderecek şekilde dizayn edilmiş.

Samsung, 2015 yılında giriş yaptığı otomobil piyasasında hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Şirket, geçtiğimiz günlerde otomobil bilgi-eğlence sistemleri için Grab ile bir anlaşma imzalamıştı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>