Samsung SmartThings cihazları Home Hub ile kontrol ediyor

Samsung SmartThings
Samsung SmartThings

Samsung SmartThings cihazları için kontrolü daha kolay hale getiriyor. Home Hub ile kullanıcılar bağlı ev cihazlarını kontrol altına alıyor.

Samsung SmartThings cihazları Home Hub ile kontrol altında

Samsung’un CES 2022 sunumunda sergilediği ürünlerden biri, evinizdeki tüm bağlı ev cihazlarını kontrol etmek için 8,4 inçlik bir tablet olan Home Hub’dı. Samsung bu konuda daha fazla bilgi paylaştı.

Home Hub, Samsung cihazları da dahil olmak üzere SmartThings ekosistemindeki her ürüne bağlanma yeteneğine sahip olacak. Bu şekilde, cihazların ne kadar güç kullandığını ve temizlenmesi gerekip gerekmediğini size söyleyebiliyor. Yemek panları, alışveriş listeleri oluşturmak için bir tarif merkezi sunulacak. Bunlar, Samsung’un Home Hub için özetlediği kullanım örneklerinden sadece birkaçı.

Şirket, cihazın yapay zeka yazılımının neye ihtiyacınız olduğunu tahmin edeceğini ve bu bilgiyi tam ihtiyacınız olduğunda önünüze koyacağını söylüyor.

Samsung tarafından paylaşılan fotoğraflara dayanarak, Home Hub Android platformunda çalışıyor. Bu da onu standart bir tablet olarak kullanmanın mümkün olabileceğini gösteriyor. Cihaz ayrıca iki hoparlör ve iki mikrofonun yanı sıra şirketin Bixby asistanı ile birlikte geliyor. Tablet, şarj yuvasıyla birlikte geliyor ve standdan çıkarılarak kullanılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz