Samsung telefonları acil durumlar için kullanılacak

0

Samsung telefonları

Samsung telefonları, İngiltere’de polis, itfaiye ve ambulans görevlileri gibi çalışanlar tarafından acil durumlar için kullanılacak. Samsung telefonları, acil durum görevleri için özelleştirilmiş olacak.

Samsung telefonları ile iletişim sağlanacak

Samsung Electronics, İngiltere tarafından acil servis ağında kullanılmak üzere akıllı telefonların özel tedarikçisi olarak seçildiğini duyurdu. Samsung’un UK Home Office için dağıtacağı telefonlar polis, itfaiye ve ambulanslar tarafından kullanılacak. Bu dağıtımdaki telefonlar konvansiyenel telefonlardan daha dayanıklı olacak. Sadece telefon aramalarını destekleyen modellerinne kıyasla, mobil veri servislerini destekleyecek. Ayrıca video canlı desteği sağlayacak ve eğitimli profesyoneller tarafından kullanılmak üzere çeşitli uygulamalarla birlikte gönderilecek.

Samsung, 2018’den itibaren özel olarak tasarlanmış akıllı telefonlarını tedarik edecek. Şirket ayrıca telefonlarla kullanılmak üzere çeşitli aksesuarları da tedarik edecek. Samsung, geçtiğimiz yıl Güney Kore’de acil durum hizmetleri ağı sağlama şirketi seçilmişti. Samsung, acil durum tedariği için yurt dışında yeni siparişler aramaya devam edeceğini açıkladı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>