Samsung The Wall TV ürün segmentini büyüttü

0

Samsung The Wall TV

CES 2020’de yaptığı duyuruyla Samsung The Wall TV ürün segmentinde büyümeye gitti. Yeni The Wall TV, devasa büyüklükleriyle dikkat çekiyor.

Samsung The Wall TV serisi

Samsung, TV deneyimini devasa boyutlara ve yüksek kaliteye çıkarmak için daha önce The Wall TV isimli bir ürün segmenti oluşturmuştu. The Wall TV serisi kapsamında daha önce 75, 146, 219 ve 292 inçlik modellerini tanıtan Samsung, CES 2020’de yeni modellerini de tanıttı.

Samsung yaptığı tanıtımla 88, 93, 110 ve 150 inçlik yeni modellerin de satışa sunulacağını duyurdu. modüler bir tasarıma olan bu TV’lerde her piksel için OLED aydınlatması olması ve piksel yanığı gibi sorunlar yaşanmaması önemli avantajlar arasında yer alıyor.

Henüz resmi fiyatları açıklanmayan bu TV’lerin yaklaşık olarak son model bir araba fiyatında olması pek de şaşırtıcı olmayacak.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>