Samsung ve Logitech iş birliğine gidiyor

0

Samsung ve Logitech

Samsung ve Logitech iş birliği ile iki dev şirketin ürünleri arasında bağlantının sorunsuz ve hızlı olması hedefleniyor. Artık bu cihazlar anlık bağlantı kurabilecek.

Samsung ve Logitech için yeni dönem

Artık kablosuz bağlantı, teknoloji dünyasında lüks olmaktan çıkıp zorunlu ve sıradan hale geldi. Ancak farklı marka cihazlar arasında kablosuz bağlantı kurulurken kısmen sorunlar da yaşanabiliyor.

İki dev isim Logitech ve Samsung, kendi ürünleri arasındaki bağlantının sorunsuz bir şekilde kurulması için iş birliğine gidiyor. Böylelikle belirli Samsung monitörleri ile USB uyumlu Logitech webcam’ler birbiri ile daha kaliteli bir bağlantı kuracak. Bu cihazları kuracakları bağlantının artık akıcı ve hızlı bir şekilde optimize olacağı vurgulanıyor.

Anlık bağlantı kurulması, kullanıcı deneyimini de üst düzeye çıkaracak. Özellikle de video konferans pazarında yaşanan büyüme nedeniyle bu iki dev şirket, anlaşmaya gitmiş oldu.

2019’da 14 milyar dolarlık bir hacme sahip olan video konferans pazarının 2026 yılında 50 milyar dolara ulaşması hedefleniyor. Pandemiyle birlikte haftalık 50 milyon indirme barajına ulaşan video konferans uygulamalarında, kurumsal indirmelerde 33.7 milyona ulaşıldı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>