Samsung yazılımları Windows’a geliyor

0

Samsung yazılımları Windows

Samsung yazılımları Windows kullanıcıları için sunulacak. Samsung, 3 yazılımını Windows kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

Samsung yazılımları Windows’ta kullanılabilecek

Samsung ile Microsoft arasında uzun süredir bir dostluk bulunuyor. Bu dostluk çerçevesinde iki şirket, birbirilerini destekleyen adımlar atabiliyor.

Samsung, 3 yazılımını Microsoft kullanıcılarına sunarak bu dostluğu pekiştirecek. Quick Share, Samsung Free ve Samsung O uygulamaları artık Windows 10 kullanıcıları tarafından kullanılabilecek.

Quick Share ile dosya paylaşımı kolay hale getirilirken, Samsung Free ile haberler, müzik ve TV gibi içerikler kullanıcılara sunulacak. Samsung O için ise henüz net bir bilgi paylaşılmadı.

Bu entegrasyonla birlikte, Samsung telefon sahibi kişiler Windows 10 kurulu bilgisayarlarında çok daha rahat çalışma imkanına sahip olacak. Dosyalarını yedekleme, içerikleri takip etme hatta alışveriş yapma gibi birçok deneyim kullanıcılar için daha pratik hale gelecek. Yazılım entegrasyonunun ne zaman yapılacağıyla ilgili ise henüz bilgi paylaşılmadı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>